Корзина
160 отзывов
+380679672208
+380679672208
+380679672208

Переглядаючи сторінки нашого інтернет магазину "Скарбнця-Карпат", Ви можете насолодитись в повній мірі витворами карпатських майстрів, які втілеті у гуцульських килимах та доріжках. Купити шерстяний килим чи ткану гуцульську доріжку дуже просто, адже саме у нас представлені кращі роботи з самого серця Карпат, з цими Ваша оселя набуде нового значення. Пропонуємо Вам: оригінальні та неповторні, стильні та практичні карпатські килими та доріжки на любий смак: від яскравих барвистик до витончено пастельних тонів. Кожна робота індивідуальна, кожній притаманний свій характер, стиль та колір.

Натуральні гуцульські килими, доріжки ручної роботи

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 11

Старовинні гуцульські килими - це справжній скарб! 

 

Ви ще досі вагаєтесь у виборі килилима?
Наші килимові вироби це оригінальна знахідка! Кожна модель є індивідуальною. Виготовлені вони вручну: ткались за старовинними технологіями на верстаті, майстрами своєї справи. Подібні речі важко знайти у магазині, ще й у хорошому стані. Нитки використані шерстяні, високої якості. Особливу увагу слід звернути на орнаменти, що використані в даних килимах та доріжках. Кожен з них має свій характер та свою особливість.
 
Квіткові килими

Великою увагою користуються квіткові килими. Саме в них можна побачити та відчути всю красу природи. Ваша оселя буде прекрасною. Дизайнери часто використовують ці вироби для декору стін, підлоги, або ж як покривала. Гуцульські квіткові килими є надзвичайно популярними. Вони водночас і стильні, і мають присутні в собі старовинні мотиви, що робить їх неповторними.

Гуцульські килими з орнаментом

Були відомими в Україні з давних-давен. Вони слуговали оберегом, ними вкривали підлогу та вішали на стіни. Техніка виконання майстра, його настрій, та творчий задум робив даний виріб шедевральним та індивідуальним. Здебільшого такі килимові доріжки містили в собі етнічні орнаменти: полоска, ромб, трикутники. Вдало поєднані кольори та багата кольорова гамма притаманна їм. Вони бувають як різнобарвні так і виконані в пастельних тонах.

 

 Придбавши килим ручної роботи в інтернет-магазині Скарбниця Карпат, Ви можете бути певні тому, що аналога йому не знайдете!

 

Гуцульскі килимові вироби мають цілий ряд переваг:

1) Чудово вписуються та доповнюють інтер'єр;

2) Індивідуальні та неповторні;

3) Гладка поверхня виробів дозволяє легко прибирати та чистити їх;

4) Завдяки своєму складу гіпоалергенні;

5) Мають доволі довгий термін експлуатації;

6) Стійкі до зношування.

 

Як же правильно за ними доглядати?

Все дуже просто: плями, що з'явилися на килимі бажано видалити якнайшвидше; не використовуйте тверді щітки, гарячу воду та агресивні миючі засоби.

 

Вдалих Вам закупів!

 

 

 

Меню
+380679672208
Скарбниця Карпат- інтернет магазин виробів ручної роботи
Зельман Таїсія Вікторівна
Украина Ивано-Франковская область Яремче вул.Свободи,буд.245/А