Кошик
148 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380679672208
+380679672208
+380679672208
+380988475008
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7
  • picture 8
  • picture 9

У "Скарбнця-Карпат" представлений величезний асортимент вишитого одягу та аксесуарів для всієї сім'ї. Кращі вироби ручної роботи зібрані з усього карпатського краю.  На Ваш смак Борщівські вишиванки, традиційно-класичні сукні та сорочки, вишиванки з мережкою ручної роботи, вишиванки на льоні чи домотканому полотні, вишиті сорочки для хлопчиків та дівчаток, націоналні костюми для дітей, гердани та прикраси, плахти, та багато інших дрібничок.  Кожній вишиванці притаманний свій стиль та оригінальність: тут і квіткові орнаменти, і геометричні, вишивка хрестиком, гладдю чи мережкою, ручна робота чи машинна вишивка, все для найвибагливішого клієнта.  

Оберіть свою вишиванку до душі!

Вишиванки, гуцульський одяг, взуття та аксесуари

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Вишитий одяг для жінок та чоловіків знову актуальний, як ніколи. Барвисті вишиванки стануть нарядним одягом, що підкреслить Ваш стиль та надасть індивідуальності. Старовинні орнаменти, індивідуальні дизайнерські моделі надихають вишиванку особливістю....

Етнічний одяг - це справжній скарб, який передається з покоління в покоління. Старовинним мотивам вишивки притаманний магічний зміст ще з давніх часів.  У них Ви знайдете рослинні орнаменти, які відкривають нам усю сутність природи, та геометричні, які містять символи, що мають оберегове значення.
Дивовижно, що українська вишивка збереглась до сьогодні, вона займає важливе місце в житті кожного українця. Святковий стрій люди вбирають до церкви, наряджаються в гості, на перший дзвоник в школу та навіть використовують як весільне вбрання. Важливо, що українці з повагою ставляться до своїх традицій та не забувають свою історію народу. Ми, українська нація, можемо гордитися, адже вишитий наряд це втілення нашої етнічної культури в повній мірі.
Вишиванка в сьогоденні набула більш широкого значення. ЇЇ можна зустріти будь-де. Нею прикрашають взуття, одяг та аксесуари.
В Інтернет магазині "Скарбниця Карпат" знайдіть та придбайте свою вишиванку. Усі вироби виготовляються вручну - справжніми майстринями своєї справи.
Саме вони знають майстерність правильного виконання національного вбрання. Особливою увагою користуються лляні вишиванки, виготовлені на натуральному лляному полотні.

Будьте неповторними у вишитому одязі від Скарбниці Карпат"

Також в нашому Інтернет-магазин "Скарбниця Карпат" ― Ви знайдете найрізноманітніші вироби ручної роботи від кращих майстрів "Карпатського краю: вишиванкискатертинипосудвзуттядари Карпатвироби з овчини та шкіривироби з деревасувенірна продукція та багато інших цікавих дрібничок на будь-який смак. Тільки у нас Ви знайдете оригінальні та неповторні речі, що стануть чудовим подарунком для Вас та Ваших рідних.

Вдалих Вам закупів!

Меню
+380679672208
+380988475008
Скарбниця Карпат- інтернет магазин виробів ручної роботи
Зельман Таїсія Вікторівна
Україна Івано-Франківська область Яремче вул.Свободи,буд.245/А