Корзина
160 отзывов
+380679672208
+380679672208
+380679672208

Косівський кахель та кераміка

Косівський кахель та кераміка

16.05.18

Косівський кахель та глиняний посуд

в інтернет магазині Скарбниця Карпат!

 

 
Косівський кахель
це керамічний виріб для декору інтерєру, печей та камінів. Унікальний та неповторний за рахунок ручного розпису та техніки виготовлення. Косівські майстри створюють справжні шедеври, які високо цінуються не лише в Україні, а й за кордоном. Створення кахлю відбувається в багато етапів: формування виробу, випалювання, поливання поливою, нанесення малюнку вручну. Щоб виготовити якісний кахель майстру необхідно затратити немало часу. Матеріалом для виготовлення слугує натуральна глина.
Глиняний кахель та посуд

це давнє українське ремесло, яке існує і до сьогодні. Саме у місті Косові, що на Прикарпатті, виготовляють справжній, якісний кахель, посуд та елементи декору. Розпізнати його можна за певним характерним стилем та кольорами, що використовуються в ньому. Основними вважаються: зелений - як символ лісу та природи; жовтий - як символ сонця, що дає вічну енергію, коричневий- як символ землі. В ньому присутні стилізовані малюнки із зображенням квіткових та геометричних орнаментів, тварин, рослин людей та святих. Великої популярності набули роботи із зображенням різноманітних побутових сценок життя людей.

 

Посуд з глини 
косівський - це не лише витвір мистецтва. Це - оригінальні миски, блюда, тарілки, горнята, горщики, збанки, сметанники, що мають належне місце у сучасному світі і можуть використовується щодня у побуті. Натуральний склад виробу глина - і це робить дану продукцію абсолютно безпечною для людей. 

Інтернет магазин Скарбниця Карпат пропонує Вам якісну Косівську кераміку з натуральної глини ручної роботи. Дані вироби Ви можете придбати як 1 шт, так і замовити необхідну Вам кількість для декору Вашої оселі.

 

Меню
+380679672208
Скарбниця Карпат- інтернет магазин виробів ручної роботи
Зельман Таїсія Вікторівна
Украина Ивано-Франковская область Яремче вул.Свободи,буд.245/А